رئیس قوه قضائیه گفت: استان بوشهر از اصیل ترین استان‌های کشور که در تاریخ خود خدمات زیادی را برای به استقلال و امنیت کشور داشته است.

به گزارش مرور نیوز ، آیت الله سید ابراهیم رییسی رئیس قوه قضائیه صبح امروز پنج شنبه در بدو ورود به بوشهر اظهار کرد: توفیق داشتم که امروز به دیدار با مردم حماسه ساز و شهیدپرور استان بوشهر بیایم. استان بوشهر از اصیل ترین استان‌های کشور که در تاریخ خود خدمات زیادی را برای به استقلال و امنیت کشور داشته است.

وی ادامه داد: نقش کرانه خلیج فارس و مردم استان بوشهر در ایستادگی مقابل انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها مثال زدنی است و یقینا مردم سخت کوش این استان و خانواده‌های معزز و مکرم شهدا و ایثارگران شهدا برای مردم کشور ما به عنوان چهره‌های مقاوم و مردمی باصلابت معرفی شده‌اند.

رئیس قوه قضائیه در ادامه تشریح برنامه‌های سفر امروز خود بیان کرد: دیدار با مدیران محترم استان بوشهر در شورای اداری، دیدار و نشست با همکاران قضایی و سازمان های وابسته به قوه قضائیه، ۱۷ گروه در مرکز و شهرستان های استان مسئول بررسی مسائل و مشکلات و عملکرد واحدهای مربوطه در دستگاه قضایی و سازمان های وابسته هستند.

رئیسی اظهار کرد: در بخش پایانی سفر که جلسه شورای عالی قوه قضائیه است در خدمت نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان بوشهر و استاندار محترم و مدیران قضایی استان خواهیم بود و مروری بر مسائل و مشکلات به میزانی که بشود در استان و غیر از آن خارج از استان تصمیم گیری خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز