فرمانده پلیس پایتخت گفت: علی‌رغم برودت هوا و به رغم تلاش های گسترده ای که دشمنان انجام داده‌اند تا مردم در انتخابات حضور پیدا نکنند، حضور ارزشمند و گسترده مردم را در انتخابات می بینیم.

به گزارش مرور نیوز،  سردار حسین رحیمی ، فرمانده پلیس پایتخت با حضور در مسجد لرزاده اظهار کرد: ملت دشمن شناس ما متوجه می‌شوند دشمن دنبال چه اهدافی است و با حضور گسترده و بی‌نظیر خود جواب قاطعانه‌ای به دشمن می دهند.

وی افزود: از ابتدای صبح از بسیاری از شعب بازدید کرده‌ام. از یک ساعت قبل از شروع انتخابات بحث امنیت و استقرار نیروهای امنیتی را مطرح کردیم و از ابتدای صبح گزارشات را دریافت می‌کردم؛ علی‌رغم برودت هوا و به رغم تلاش های گسترده ای که دشمنان انجام داده‌اند تا مردم در انتخابات حضور پیدا نکنند، حضور ارزشمند و گسترده مردم را در انتخابات می بینیم. برای ما که سرباز مردم هستیم حضور مردم تمام خستگی ها را از تنمان بیرون کرد و به این ملت بزرگ افتخار و مباهات می‌کنیم که اینگونه پای صندوق‌ها آمدند و با این حضور گسترده سیلی محکم دومی به صورت استکبار زدند.

فرمانده پلیس پایتخت درباره نحوه برقراری امنیت انتخابات بیان کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای و افرادی که هیات نظارت و اجرایی هستند، بر اساس امنیتی است که ما ایجاد کردیم و تضمین حضور گسترده مردم در انتخابات امنیتی است که نیروی انتظامی برپا کرده است. امنیت بالغ بر ۴۵۵۲ شعبه در تهران امنیت بی‌نظیری است و تمام همکاران از شعب بازدید می کنند و ما از چند روز قبل از انتخابات برنامه ریزی کردیم و از روز گذشته نیز همکارانم در حالت آماده باش کامل هستند و تا پایان شمارش آرا و تحویل صندوق ها به مخازن در کنار دست اندرکاران خواهیم بود و تلاش می‌کنیم به بهترین وجه امنیت انتخابات را برقرار کنیم و تا این لحظه هیچ مشکلی نداشتیم.

وی در خصوص پیام حضور مردم در انتخابات گفت: پیام حضور بی‌نظیر مردم به دشمن این است که دست بردارید! و من به آنها می‌خواهم بگویم که چرا آنقدر احمق هستند که پس از چهل و دو سال نمی‌فهمند که این ملت عاشق نظام است؛ این ملتی که ۲۳۰ هزار شهید برای نظام داده است، علیرغم ترفندهای دشمن همچنان به این نظام پایبند هستند.

وی افزود: دشمنان بدانند مجلس، جایگاه ویژه و راهبردی در نظام جمهوری اسلامی ایران دارد؛ زیرا نمایندگانی که انتخاب می‌شوند آینده این نظام را با قانونگذاری ترسیم می‌کنند و دستگاه های دیگر باید مجری مقررات و ضوابط نمایندگان مجلس باشند و علاوه بر این، جایگاه نظارتی مجلس در کنار جایگاه قانونگذاری اش، بسیار موثر است.

سردار رحیمی تصریح کرد: مردم با حضور گسترده خود در انتخابات شرکت کنند و به دشمنان ثابت کنند ما مسئول امنیت نیستیم؛ حضور مردم در انتخابات امنیت را تضمین می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز