شهردار تهران گفت: ما تلاش داریم محیط‌های عمومی را ضدعفونی کنیم، اما به طور طبیعی در مکان‌هایی که جمعیت بیشتر است احتمال انتقال بیماری‌ها نیز بیشتر است.

به گزارش مرور نیوز،  پیروز حناچی ، شهردار تهران صبح امروز یکشنبه در حاشیه حضور در جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در خصوص وضعیت شهردار منطقه 13 با بیان این‌که شب گذشته با وی تماس تلفنی داشتم و صدایش از پشت تلفن بهتر بود گفت البته سه تست ویروس کرونا وی از مجموع چهار تست مثبت بوده است.

وی با بیان این‌که گفته می‌شود یکی از معاونین یکی از مناطق دیگر نیز به کرونا مشکوک است، اظهار کرد: این فرد مشکوک به آنفلوآنزا است اما خیلی از افراد ممکن است به آنفلوآنزا مبتلا باشند و یا مشکوک به ابتلا به آنفلوآنزا باشند.

شهردار تهران با بیان این‌که بهترین راه حضور کمتر مردم در فضاهای عمومی است، ادامه داد: ما تلاش داریم محیط‌های عمومی را ضدعفونی کنیم، اما به طور طبیعی در مکان‌هایی که جمعیت بیشتر است احتمال انتقال بیماری‌ها نیز بیشتر است.

حناچی با بیان این‌که صبح امروز نامه‌ای به وزارت بهداشت نوشتیم که شهرداری تهران بر اساس پروتکل‌های ابلاغی اقدام خواهد کرد، گفت: ما تابع پروتکل‌های وزارت بهداشت هستیم و اگر تمهیداتی لازم است انجام خواهیم داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز