فرمانده ناجا گفت: توصیه مسئولان امر این است که در این مدت سفر‌ها انجام نشود، ما هم بر این موضوع تاکید می‌کنیم. حدود ۴۰ درصد کاهش سفر‌های نوروزی نسبت به نوروز سال گذشته را شاهد هستیم.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا اظهار کرد: حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را خدمت هم میهنان عزیزم تبریک گفته و شهادت جانسوز هفتمین خورشید تابناک امامت و ولایت، حضرت امام موسی کاظم (ع) را تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: سال ۹۸ از آغاز تا انجام برای نیروی انتظامی مملو از ماموریت‌های پرحجم، سنگین و اضطراری بود که به لطف الهی، تلاش جهادگونه و ایثارگرانه همکاران عزیزم از مرز تا مرکز از این ماموریت‌ها سربلند بیرون آمده و البته تعدادی از کارکنان به درجه رفیع شهادت و یا جانبازی نائل آمده و تعدادی نیز در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا به لقاءالله پیوستند که بر روح بلند و ملکوتی شهیدان درود و رحمت فرستاده و از درگاه خداوند متعال برای خانواده‌های آن عزیزان طلب صبر و بردباری و برای جانبازان عزیز و بیماران کووید ۱۹ نیز شفای عاجل مسئلت دارم.

سردار اشتری تصریح کرد: اکنون و در آستانه سال نو، کشور در شرایط حساس مقابله با ویروس کرونا قرار دارد و نیروی انتظامی با تمام توان، تجهیزات و امکانات در راستای فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به منظور حفظ و صیانت از سلامت هموطنان گرانقدر در کنار جامعه پزشکی و ستاد ملی مقابله با ویروس منحوس کرونا فعالیت می‌کند.

وی افزود: با توجه به وضعیت فعلی کشور که سلامت آحاد مردم، خانواده‌ها و جامعه در اولویت همه مسائل است، نیروی انتظامی با انتخاب شعار" سلامت خانواده، امنیت جامعه" با "هشتگ در خانه می‌مانیم" از عموم شهروندان دعوت می‌کند در خانه بمانند و با پیشه کردن صبر و بردباری به سلامت خانواده‌ها و امنیت جامعه کمک کند.

فرمانده ناجا گفت: سلامت و موفقیت تمامی شهروندان را از درگاه خداوند متعال مسئلت کرده و از تلاش و مجاهدت‌های همه همکارانم در نیروی انتظامی و خانواده هایشان تشکر و قدردانی می‌کنم و تلاش ایثارگرانه جامعه پزشکی کشور، تولید کنندگان لوازم بهداشتی و همه کسانی که قدم در راه سلامت و امنیت جامعه گذاشته اند را ارج می‌نهیم.

سردار اشتری اظهار کرد: توصیه مسئولان امر این است که در این مدت سفر‌ها انجام نشود، ما هم بر این موضوع تاکید می‌کنیم. حدود ۴۰ درصد کاهش سفر‌های نوروزی نسبت به نوروز سال گذشته را شاهد هستیم.

وی افزود: از ۴۰ درصدی که رعایت کردند و در خانه‌هایشان ماندند، تشکر می‌کنم، اما سخنم با آن ۶۰ درصد است، باید در شرایط فعلی کشور نسبت به توصیه‌های مسئولان توجه داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز