پیر حسین کولیوند از خانواده تکنسین‌های اورژانس که این روز‌ها در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند قدردانی و تشکر کرد.

به گزارش مرور نیوز پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور که درحال خدمت رسانی به هموطنان درگیر بیماری کرونا شد و هم اکنون تحت درمان است طی پیامی از خانواده تکنسین‌های اورژانس قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نوروز امسال و آغاز فصل بهار با شرایط بد شیوع ویروس کرونا که در هفته‌های اخیر اکثر نقاط کشور را تحت تاثیر قرار داده همراه شد که باز هم همکاران اورژانس در سراسر کشور با تمام وجود از لحظات اولیه در میدان حاضر شدند و مثل همیشه در بحران و بلا دوشادوش هموطنان خدمت ایثار گونه نمودند؛ لذا بر خود واجب می‌دانم با توجه به حمایت خانواده محترم همکارانم که این مدت به ناچار و برای حفظ سلامت خانواده خود، فاصله و دوری عزیزانشان را تحمل می‌کنند که یقینا این خدمت جهادی بدون حمایت‌های شما بزرگواران میسر نمیباشد، کمال تقدیر و تشکر را نمایم.

همچنین برای سلامتی آن دسته از همکارانم که در حین خدمت رسانی به هموطنان، خودشان گرفتار این بیماری شدند از خداوند متعال طلب سلامتی و شفای عاجل دارم.

بی شک این ایثار و فداکاری شما عزیزان در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد شد و باعث وجود برکات الهی در زندگیتان خواهد شد چرا که خداوند در قرآن می‌فرماید:

"اگر جان کسی رانجات بخشید گویی کل بشر را نجات داده اید" و ما جانمان را گذاشتیم تا جانی را نجات دهیم.

دکتر پیرحسین کولیوند

رییس سازمان اورژانس کشور

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز