محسن هاشمی از دیدار اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران و قالیباف خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه برگزاری دویست و نوزدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صبح امروز جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران با حناچی شهردار تهران و برخی از معاونین و مدیران وی برگزار شد.

رئیس شورای شهر تهران افزود: در جلسه هم‌اندیشی امروز به مسئله باغات و پرونده‌های موجود در این زمینه پرداخت شد و این در حالی است که در سال‌های اخیر آیین‌نامه و قوانین مربوط به باغات دستخوش تغییراتی شده است و همین امر موجب گلایه و نارضایتی شهروندان شده است و اعلام داشتند که این قوانین و آیین‌نامه‌ها شفاف نیست.

هاشمی ادامه داد: در همین زمینه امروز جلسه‌ای با حضور شهردار تهران، معاون شهرسازی شهرداری تهران و همچنین مدیرعامل سازمان باغات و اعضای کمیسیون‌های تخصصی و سایر اعضای شورای شهر تهران برگزار شد و خوشبختانه نتایج خوبی در ارتباط با موضوع باغات به دست آمد که به‌زودی نتایج آن اعلام خواهد شد.

به‌گفته وی، شورای شهر تهران توجه ویژه‌ای به پرونده باغات و پرونده‌های مربوطه دارد و در همین ارتباط آرای خوبی نیز اعلام شده است.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به موضوع حمل‌ونقل عمومی و تعهدات دولت گفت: امیدواریم همان‌طور که در جلسه قبل اعلام کردم دولت به تعهدات خود در ارتباط با تأمین اتوبوس و وسایل حمل‌ونقل عمومی عمل کند چرا که دولت تدبیر و امید این ظرفیت را دارد.

هاشمی همچنین در ارتباط با دیدار با ریاست مجلس شورای اسلامی و مجمع نمایندگان تهران، تصریح کرد: در این زمینه صحبت‌هایی شده است و ما منتظر استقرار کامل نمایندگان هستیم و به‌زودی دیداری با مجمع نمایندگان تهران و قالیباف خواهیم داشت.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز