رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در محور هراز و آزادراه کرج - تهران خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: روز گذشته شاهد حجم بالای تردد در بسیاری از محورهای کشور از جمله محورهای شمالی و محورهای اطراف کلانشهرها بودیم اما از صبح امروز تردد در اکثر این محورها به حالت عادی بازگشته است.

وی ادامه داد:‌ در حال حاضر برابر آخرین گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور ترافیک در هر دو مسیر محور هراز در محدوده تونل شماره یک پر حجم و روان است. مشابه همین وضعیت در آزادراه قزوین به کرج در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد:‌ در آزادراه کرج به تهران در محدوده پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره نیز ترافیک پرحجم گزارش شده و در دیگر محورهای کشور گره ترافیکی خاصی وجود ندارد.

سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از جوی آرام در تمامی جاده‌های کشور است، اما با توجه به گرمای هوا و همچنین طولانی بودن روز، توصیه ما به تمامی رانندگان این است که از رانندگی طولانی مدت خودداری کرده و با انجام استراحت رانندگی کنند.

وی با اعلام شماره تلفن 88255555 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز