سرهنگ نجف حمیدزاده از فراخوان مشمولان "طرح سرباز معلم" در تیر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ نجف حمیدزاده معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در راستای تقویت نیروی انسانی آموزش و پرورش کشور و اجرای ماده66 قانون خدمت وظیفه عمومی، با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تعداد کثیری از مشمولان به عنوان سرباز معلم در تیرماه 1399 برای طی دوره آموزش رزم مقدماتی به مراکز آموزش سپاه اعزام می شوند.

وی ادامه داد: همه مشمولان طرح سرباز معلم موظف هستند روز یکشنبه یکم تیر ماه 1399 در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش اعلام شده، حضور یابند.

سرهنگ حمیدزاده با بیان اینکه مدت خدمت مشمولان طرح سرباز معلم 24 ماه است، افزود: این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را به مدت یک ماه در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری و بلافاصله پس از اتمام دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری می شوند.

وی خاطرنشان کرد: این دسته از مشمولان برای دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح می توانند به نزدیک‌ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی تصریح کرد: مشمولانی که امریه سرباز معلم برای آنان صادر نشده، باید برای پیگیری درخواست خود به آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز