فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۴۰۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۳ قبضه سلاح از قاچاقچیان توسط ماموران در سراوان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان سراوان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که به صورت مسلحانه با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه‌جایی محموله سنگین مواد مخدر را از مناطق مرزی به عمق کشور داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، روز گذشته قاچاقچیان را که در یکی از محورهای روستایی این شهرستان با یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جا به جایی مواد مخدر بودند، تحت نظر قرار دادند که سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس با آنها درگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات با آتش پر حجم تیم‌های عملیات ویژه پلیس، یک تن از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و ۳ نفر از آنان دستگیر شدند.

وی بیان کرد: مأموران پلیس در بازرسی از ۲ خودروی متعلق به اعضای این باند یک تن و ۴۰۸ کیلو و ۲۴۵ گرم مواد مخدر شامل: یک تن و۳۳۶ کیلو و ۹۰۵ گرم تریاک، ۵۰ کیلو و ۹۲۰ گرم حشیش، ۱۰۰ گرم هروئین، ۳۰۰ گرم شیشه، ۲۰ کیلو و ۲۰ گرم سایر مواد مخدر به همراه ۳ قبضه سلاح کلاشینکف حاوی ۲۲۴ فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری حاوی ۸ فشنگ جنگی کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی عنوان کرد: برخورد با قاچاق مواد مخدر در اولویت کارهای پلیس است و نیروی انتظامی با حضور مقتدرانه در تمامی گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر با قدرت در برابر سوداگران مرگ خواهد ایستاد.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز