عضو شورای شهر تهران در صحن علنی به حناچی به دلیل عدم ارائه فهرست حساب‌های درآمدی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری تذکر داد.

به گزارش مرور نیوز، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در تذکری به پیروز حناچی درباره ضرورت ارائه فهرست حساب‌های درآمدی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران، اظهار داشت:‌رعایت قانون و اجرای مصوبات شورا مهمترین انتظار اعضای شورا از شهردار و مدیران شهری است.

وی گفت: با رعایت و اجرای دقیق و به موقع مصوبات شورای شهر تهران زمینه اداره هر چه بهتر شهر و شهرداری فراهم می‌شود بر همین اساس ارائه فهرست حساب‌های درآمدی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران و گزارش عملکرد این حساب‌ها به شورا ضرورت دارد.

این عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری موظف است هر سه ماه یکبار فهرست‌های حساب‌های درآمدی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به خود را ارسال کند و علاوه بر این باید گزارشی از  چگونگی واریز درآمدهای اختصاصی سازمان‌ها را به صورت سه ماهه تهیه و به شورا ارائه کند.

فراهانی بیان داشت: علیرغم اتمام مهلت مقرر قانونی و تأکیدهای مکرر شورای شهری‌ها بر این مسأله تا کنون فهرست‌های حساب‌های درآمدی سازمان‌‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری ارائه نشده است این اقدام توسط شهرداری در اسرع وقت صورت گیرد.

وی گفت:‌اجرای این موضوع راهگشای استفاده بهینه شهرداری از  جریان نقدینگی سازمان‌ها و شرکت‌ها برای گذر از تنگناهای مالی ناشی از شیوع کرونا است.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز