تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان تبلیغات اسلامى و اداره‌کل زندان‌هاى استان تهران برای حضور بیشتر طلاب در زندان ها با امضا رسید.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در مراسم تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان تبلیغات اسلامى و اداره‌کل زندان‌هاى استان تهران گفت: یکی از سرفصل‌های کلان اقدامات ما این است در فضای تبلیغی و فرهنگی به عرصه‌هایى که کمتر مورد توجه بوده است، بپردازیم و این عرصه‌ها را شناسایی کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامى استان تهران خاطرنشان کرد: باید این میدان را برای ورود بیشتر طلبه‌ها ایجاد کنیم و ایجاد میدان برای حضور حرفه‌ای طلبه ها یکی از اقدامات ما در سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران است

وى با اشاره به تشکیل میز راهبری در سازمان زندان ها در آینده، اذعان کرد: سه اقدام کلی از جمله شناخت زیست بوم نهاد زندان، ایده‌پردازی و طراحی فعالیت‌هاى مکمل در زندان و ایجاد یک جریان تبلیغی و جلب توجه طلاب به مسأله زندان از اهداف تشکیل این میز است تا بتوانیم افرادی را که وارد زندان می‌شوند به‌گونه‌ای آماده کرده تا بتوانند حیات جدیدی بعد از خروج از زندان براى آنها ایجاد شود.

سهرابى در پایان بیان کرد: همچنین فراخوان‌هایى انجام خواهد شد تا بتوانیم ضمن آموزش به طلبه‌ها، اقدامات موثری را انجام دهیم. ما این تفاهم‌نامه را شروع فعالیت می‌دانیم و در یکی، دو روز آینده فراخوان برای جذب طلاب داوطلب اعلام خواهد شد که البته حدود ۳۰ الی ٤٠ نفر شناسایی شده‌اند.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز