فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا برخورد با مخلان نظم و امنیت را تشدید کرده است افزود: نیروی انتظامی هیچ چیزی را به امنیت و آرامش شهروندان ترجیح نمی دهد.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در جلسه قرارگاه امام علی ( ع) معاونت عملیات ناجا که با حضور دادستان کل کشور، رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح، معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور، نماینده ستاد کل نیروهای مسلح در قرارگاه امام علی (ع) و ...  که به صورت حضوری و یا ارتباط تصویری از سراسر کشور برگزار شد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: امیدواریم جلسه ای که در آستانه ماه محرم تشکیل شده باعث خیر و برکت مضاعف برای مردم شهیدپرور و میهن اسلامی مان شود.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم است، گفت: یکی از وظایف پلیس حفظ و تامین نظم و امنیت در کشور است که بحمدالله توانسته این وظیفه بسیار مهم و خطیر را در دوره های مختلف به یاری خداوند منان و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری"مدظله العالی" و حمایت هایی که دستگاه های ذیربط داشته اند به خوبی انجام دهد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به اینکه امروز در اقصی نقاط کشور از مرزها تا شهرها در تمام نقاط نیروی انتظامی مقتدرانه حضور دارد و با هرگونه قانون گریزی و بی نظمی برخورد می کند، گفت: البته همواره در کنار مردم ایستاده ایم و گواه آن تقدیم شهدایی است که در راه مبارزه و مقابله با مخلان امنیت مجاهدانه به درجه رفیع شهادت نائل می شوند.

فرمانده نیروی انتظامی با تصریح اینکه ناجا برخورد با مخلان نظم و امنیت را تشدید کرده و اثرات آن را مشاهده خواهید کرد، گفت: خداوند را شاکریم که در کشوری هستیم که امنیتش مثال زدنی است، نیروی انتظامی هیچ چیزی را به امنیت و آرامش شهروندان ترجیح نمی دهد.

وی با تاکید بر اینکه با معدود افرادی که بخواهند مانع آرامش مردم شوند به شدت برخورد می شود، گفت: در آستانه ماه محرم هستیم، مردم عاشق اباعبدالله الحسین (ع) هستند امسال به لحاظ شیوع ویروس منحوس کرونا شرایط ویژه ای وجود دارد.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: مردم ثابت کردند در هر شرایطی مراسم عزاداری امام حسین (ع) را برگزار می کنند ولی حتما دستورالعمل های  ستادملی مقابله با کرونا را رعایت می کنند و نیروی انتظامی خود را سرباز مکتب ابا عبدالله الحسین (ع) می داند  در کنار مردم است تا این آیین باشکوه ان شاء الله با نظم و امنیت و آرامش مانند سنوات گذشته برگزار شود.

براساس گزارش سایت پلیس، در حاشیه این جلسه نمایشگاهی از عملکرد و اقدامات دستگاه های قضا ، انتظامی و امنیتی اطلاعاتی در مقابله و برخورد با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت جامعه برگزار شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز