رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از بهره برداری از ۱۴۰۰ پروژه آموزشی، بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۱۷۰۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: فردا سه شنبه به مناسبت هفته دولت با حضور وزیر بهداشت و از طریق ارتباط ویدیو کنفرانسی با دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، ۱۶۴ پروژه آموزشی، بهداشتی و درمانی در یادواره ۱۶۴ شهید مدافع سلامت به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: در این آیین پویش سراسری «ره سلامت» با شعار «تداوم توسعه همگام با مهار کرونا» آغاز شده و از پوستر و نماد الهام بخش این پویش رونمایی خواهد شد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در پویش سراسری «ره سلامت» که از هفته دولت آغاز و تا روز جمهوری اسلامی (۱۲ فروردین سال ۱۴۰۰) ادامه خواهد یافت، ۱۴۰۰ پروژه آموزشی، بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۱۷۰۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان تاکید کرد: دولت «تدبیر و امید» به معنای واقعی و در وادی عمل، دولت سلامت بود و علاوه بر همه دستاوردهای طرح تحول سلامت ظرف هفت سال گذشته، به رغم همه محدودیت ها و تهدیدها و تحریم ها همگام با مقابله با کرونا توسعه زیرساخت های سلامت تداوم داشته، چنانکه از هفته دولت سال جاری تا پایان دولت دوازدهم بیش از ۱۹۲۱ پروژه بهداشتی و درمانی و آموزش در سراسر کشور تکمیل، تجهیز و به بهره برداری خواهد رسید که از این میان ۱۶۴ پروژه در هفته دولت، ۱۴۰۰ پروژه در پویش «ره سلامت» و ۳۵۷ پروژه در سال ۱۴۰۰ تکمیل و افتتاح خواهد شد که خود به لحاظ گستردگی، کیفیت و کمیت کم نظیر به نظر می رسد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز