رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف محموله ۲۹۰ کیلویی تریاک و حشیش در یک دستگاه وانت در شهر تفت خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران اظهارکرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای قصد دارد مقادیری مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: با تکمیل رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که متهم با استفاده از یک دستگاه خودروی وانت از استان جنوبی کشور مقادیری تریاک و حشیش از قاچاقچیان موادمخدر تهیه کرده است و قصد دارد بعد از گذشتن از استان یزد به تهران منتقل کند.

حسنوند با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، گفت: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه به استان یزد اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد خودرو متهم در "شهر تفت" در محور مواصلاتی به استان یزد مشاهده و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد.

حسنوند با اشاره به اینکه ماموران پس از مراقبت های ویژه در عملیاتی خودرو متهم را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند، گفت: در بررسی از داخل این خودرو ۲۲۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و ۶۵ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، سوداگر مرگ در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز