رئیس کلانتری ۱۷۵ باقر شهر از کشف ۳۰ هزار لیتر آب معدنی تاریخ گذشته در انبار یک فروشگاه خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ داوود آقازاده رئیس کلانتری ۱۷۵ باقر شهر در تشریح این خبر اظهار کرد: یازدهم شهریور ماه دو شهروند به کلانتری ۱۷۵ باقرشهر مراجعه و اعلام کردند، مالک فروشگاهی هستند و اخیراً تعداد قابل توجهی آب معدنی از شخصی که مالک فروشگاهی است، خریداری کرده‌اند، اما آب معدنی‌ها تاریخ گذشته است.

وی بیان داشت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این شخص تاریخ آب معدنی‌ها را با دستگاه تغییر داده و تاریخ جدید زده است. بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی عوامل کلانتری ۱۷۵ باقرشهر برای بررسی دقیق موضوع به نشانی اعلامی اعزام و در تحقیقات پلیسی به دست آوردند، آدرس اعلامی یک مجتمع تجاری در حوالی باقرشهر می‌باشد.

رئیس کلانتری باقر شهر با اشاره به اینکه هویت مالک مجتمع تجاری شناسایی شد، گفت: در بررسی‌های بیشتر ۳۰ هزار لیتر آب معدنی تاریخ گذشته از داخل انباری این مجتمع کشف شد.

وی افزود: مالک انباری در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشت که با استفاده از دستگاه چاپ تاریخ‌ها را تغییر داده است و آب معدنی‌های تاریخ گذشته را فروخته است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم برای گرفتن دستور قضائی به همراه تحقیقات اولیه به مرجع قضائی معرفی شد و کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز