سردار مرتضی طلایی به اقدامات توهین‌ آمیز نشریه شارلی ابدو به پیامبر اسلام واکنش نشان داد.

به گزارش مرور نیوز، سردار مرتضی طلایی در جدیدترین پست اینستاگرام خود به اقدامات توهین‌ آمیز نشریه شارلی ابدو به پیامبر اسلام واکنش نشان داد و نوشت:

توهین وقیحانه نشریه فرانسوی #شارلی_ابدو به ساحت پیامبر خوبی‌ها، باعث خشم و نفرت عمومی، به ویژه در جهان اسلام شده است. تاریخ انبیای الهی را که به دقت بنگریم، بسیار بوده‌اند که: "یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ " اما خداوند حافظ و نگهبان دین خود و پیام‌آورش بوده و خواهد بود. بی‌شک بخشی از انگیزه‌های شیطانی این توهین‌ها، همین گسترش روزافزون اسلام است که چونان شعله‌ای پرنور، جان‌های مشتاق معنویت و عدالت را در شرق و غرب عالم، به خود جذب می‌کند و مرکز این نور، وجود مقدس رسول اعظم و مُتِمِّ مکارم اخلاق، محمد مصطفی(ص) است.

در سال هشتادوچهار و پس از اهانت نشریه دانمارکی به پیامبر اعظم، در جریان تجمع مردم تهران در اعتراض به این جسارت، جانباز هنرمند و عزیز #حسین_نوری به پیشنهاد بنده، در این تجمع حضور یافته، نقاشی هنرمندانه‌ای از تمثال حضرت مریم (س) را با دهان ترسیم و آن را به سفارت دانمارک هدیه نمود تا به دنیا نشان دهد، اگر مدعیان غربی، در پشت نقاب دروغین آزادی بیان، مقدسات ادیان را هدف قرار می‌دهند، منطق اسلام و مسلمین، احترام و رواداری است. ما در مکتب رسول‌الله و اهل بیت گرانقدرش، کرامت، محبت و عشق آموخته‌ایم و همین آموزه‌ها، رمز گسترش روزافزون اسلام است.

پ.ن: تصاویر دوم و سوم از تجمع سال هشتادوچهار، از گزارش تصویری خبرگزاری مهر گرفته شده است.

#ما_عاشق_پیامبر_هستیم

سردار طلایی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز