انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران بیان کرد تردد مسافران در مترو و اتوبوس مدیریت بیماری کرونا را دشوار می کند.

به گزارش مرور نیوز، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم جایگزینی کامل شبکه هوایی پایتخت با کابل خودنگهدار با تاکید بر اینکه اهمیت تامین برق به ویژه در استان تهران زمانی برجسته تر می شود که بدانیم میزان تمرکز جمعیت در استان تهران به ازای هر متر مربع ۲۰ برابر میزان مشابه در کشور است، افزود: در کلانشهر تهران در هر کیلومتر مربع ۹۵۰ نفر زندگی می کنند و اهمیت خدمات رسانی در حوزه آب و برق در میدان رضایتمندی مردم در شرایط فعلی که دشمن در صدد ناامید کردن مردم است، مشهود است.

استاندار تهران ادامه داد: در کنار بهره برداری طرح ها در بخش های مختلف عمرانی و رفاهی  باید به حلقه مفقوده افزایش بهره وری دقت کنیم. یکی از بخش های نارضایتی مردم وجود بروکراسی های زائد در ادارات  است و همه مدیران ملزم هستند تا با رفع این موانع رضایتمندی مردم ترا ارتقا دهند.

وی تاکید کرد:روزانه  ۱ میلیون نفر مسافر در مترو  و  ۸۰۰ هزار نفر از طریق اتوبوس در تهران جابه جا می شوند  و این حجم از تردد، کار مدیریت بیماری کرونا را دشوار می کند. همچنین مسیر عبوری برق فشار قوی که از کنار برخی مناطق مسکونی در شهر و استان تهران می گذرد هم باید تغییر کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز