سخنگوی شورای شهر تهران در توییتر از دیدار اعضای هیات رییسه شورای شهر تهران و هیات رییسه مجمع نمایندگان تهران خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری دیداری میان هیات رییسه شورای شهر تهران و هیات رییسه مجمع نمایندگان تهران در مجلس خبر داد و در توییتر نوشت: صبح امروز، دیداری میان هیات رییسه شورای شهر تهران و هیات رییسه مجمع نمایندگان تهران در مجلس، در محل مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

در دوره مجلس پیشین، تشکیل جلسات مجمع ٥١+٢ نفره (اعضا شورای شهر تهران، نمایندگان تهران در مجلس، استاندار و شهردار) بعضاً نتایج مثبتی در بحث قانونگذاری و برخی هماهنگی های اجرایی در رابطه با مشکلات کلانشهر تهران داشته است.

این دیدار به منظور بررسی مشکلات و مسایل شهر تهران، ضرورت همکاری ها میان شورای شهر و مجمع نمایندگان، دریافت متقابل نقطه نظرات و نیز پیش بینی فضای مناسبی برای همکاری در ماه های آینده تشکیل خواهد شد و انشاءالله نتایج مثبتی برای تهران و شهروندان تهرانی در پی خواهد داشت.

همکاری ها و هماهنگی ها میان نمایندگان مردم تهران در پارلمان ملی (مجلس) و نمایندگان مردم تهران در پارلمان محلی (شورا)، امری ضروری است. همانطور که، همکاری ها و هماهنگی ها میان دولت ملی و دولت محلی (شهرداری) ضروری و اجتناب ناپذیر است، که متاسفانه این مورد اخیر، مدتی است به شکل نامناسبی، مورد کم توجهی و کم لطفی دولت قرار گرفته است.

اعضاء هیات رییسه شورای شهر تهران، محسن هاشمی (رییس)، سیدابراهیم امینی (نایب رییس)، علی اعطا (سخنگو)، سیدحسن رسولی (خزانه دار) ‌ و سیدآرش حسینی میلانی و زهرا نژادبهرام دو منشی هیات رییسه هستند که با اعضاء هیات رییسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس دیدار و گفتگو می‌کنند.امیدواریم این دیدار و گفتگو، زمینه ساز اقدامات مناسبی در جهت خدمت به شهروندان و خیر و صلاح عمومی شهر و شهروندان باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز