رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق خودرو با شلیک گلوله از سوی پلیس خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق خودرو در عملیات تعقیب و گریز با شلیک گلوله خبر داد.

سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند" در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت 17 روز نهم آبان ماه تیمی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده خاوران به یک دستگاه خودروی تیبا که با سرعت زیاد در حال حرکت بوده مظنون می شوند.

وی افزود: با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص شد خودرو بیست و یکم مهر ماه در محدوده کلانتری 158 کیانشهر سرقت شده است .

سرهنگ یوسفوند بیان داشت: کارآگاهان در ادامه به خودروی مسروقه نزدیک شده و به راننده آن دستور ایست می دهند که سارق پس از شنیدن دستور پلیس با افزایش سرعت و انجام حرکات مخاطره آمیز وارد خیابان های فرعی افسریه شده و فرار می کند.

این مقام انتظامی گفت: افسراکیپ جهت جلوگیری از خسارت های احتمالی با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر به سمت لاستیک های عقب خودرو کرد که با متوقف شدن خودرو، متهم دستگیر شد.

رییس مرکز عملیات پلیس آگاهی گفت: پس از تشکیل پرونده قضایی برای متهم، وی جهت رسیدگی تخصصی به معاونت مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ارجاع شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز