سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی ناجا ظهر امروز از دستگیری ۱۶۳ سارق طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی ناجا با تشریح عملکرد ۲۴ ساعت گذشته، از کشف ۱۰۲۸ سرقت و دستگیری ۱۶۳ سارق طی شبانه روز گذشته جرم خبر داد و با اشاره به هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا اظهارکرد: در تلاشیم ضمن کاهش زمان فاصله بین وقوع جرم تا کشف، کشف علمی جرایم را نیز افزایش دهیم.

 تلاش برای ارتقای احساس امنیت

رئیس پلیس آگاهی ناجا تاکید کرد: تحقق هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا منجر به افزایش احساس امنیت در جامعه می شود.

قنبری با اشاره به کشف ۳ فقره قتل در ۲۴ ساعته گذشته، یادآور شد: دو فقره از قتل های اشاره شده از نوع "پیچیده" بود که با اقدامات فنی کارآگاهان کشف شد البته طی این مدت ۱۲ نفر به اتهام قتل در این سه پرونده و سایر پرونده ها نشناسایی و  دستگیر شدند.

دستگیری ۲ آدم ربا

وی از دستگیری دو آدم ربا نیز طی بازه زمانی اشاره شده، خبر داد و گفت: در این مدت دو مورد آدم ربایی در دو استان مختلف داشتیم که هر دو مورد با انگیزه اختلافات مالی و شخصی صورت گرفته بود. به هر حال ضمن رهایی گروگان، مجرمان اصلی دستگیر شدند.

 دستگیری ۸ سارق مسلح و ۶۲ جاعل و کلاهبردا

قنبری از کشف ۵ فقره سرقت مسلحانه و دستگیری ۸ سارق مسلح در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و خاطر نشان کرد: طی این مدت ۲۴۰ مورد جعل و کلاهبرداری کشف شده است و در این میان ۶۲ نفر جاعل و کلاهبردار دستگیر شدند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز