معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از تقاضای چند استان برای عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار تهران خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، حسین اعرابی، معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اظهارداشت: در پی انتشار فراخوان عمومی واگذاری موقت غرفه‌های عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار که با استقبال بهره‌برداران 7 استان روبه‌رو شد، جلسه واگذاری این اماکن در محل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برگزار شد.

وی افزود: متقاضیان عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار از 7 استان تهران، اردبیل، همدان، مازندران، سمنان، البرز و گلستان، تقاضاهای خود را برای شرکت در این فراخوان ارسال کردند.

 اعرابی با تأکید بر اینکه 82 درصد متقاضیان، اشخاص حقوقی و 18 درصد افراد حقیقی بودند، افزود: 53 درصد متقاضیان برای عرضه گوشت قرمز و 47 درصد برای عرضه مرغ و تخم مرغ، تقاضاهای خود را ارسال کرده بودند.

گفتنی است، در حال حاضر در میادین میوه و تره بار به طور متوسط قیمت گوشت گوسفند 18 درصد، قیمت گوشت گوساله 16 درصد، قیمت گوشت مرغ (تنظیم بازار) 46 درصد و قیمت تخم مرغ 14 درصد، نسبت به میانگین قیمت‌های سطح شهر، پایین‌تر است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز