سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ظهر امروز از عرضه محصولات یلدایی در ۲۵۰ میدان و بازار میوه و تره بار خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 250 میدان و بازار میوه و تره بار برای عرضه انواع ارزاق و مایحتاج مصرفی شهروندان از جمله «محصولات یلدایی» در «شب یلدا» آمادگی دارند.

در این اطلاعیه آمده است: در اجرای تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و به منظور تکریم و تجلیل عملی از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های پرستاران و کادر پزشکی کشور از همه شهروندان درخواست می‌شود در مراجعه به میادین میوه و تره بار، ضمن استفاده از ماسک و دستکش، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

 این سازمان به منظور آرامش خاطر و رفاه حال شهروندان و همراهی با کادر درمان در کنترل و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در آستانه «شب یلدا»، نسبت به افزایش تعداد ترازوها و صندوق‌های فروش و همچنین توزین‌کنندگان و فروشندگان و ایجاد حائل بین صندوق‌داران و مراجعه‌کنندگان، اقدام کرده و میزان نظارت بر فعالیت و عملکرد این مراکز را افزایش داده است.

همچنین براساس این اطلاعیه، تمامی محصولات مورد نیاز شهروندان از جمله «انار» و «هندوانه» که میزان تقاضای آنها در این ایام چندین برابر می‌شود، در میادین میوه و تره بار موجود است و شهروندان می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را در این مراکز بین 20 تا 40 درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت‌های سطح شهر تهیه کنند.

 در حال حاضر هر کیلوگرم انار با قیمت 13400 تومان و هندوانه با قیمت 2600 تومان در میادین به فروش می‌رسند که به ترتیب، انار و هندوانه در میادین 33 درصد و 35 درصد از میانگین قیمت‌های سطح شهر ارزان‌تر است.

 با توجه به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر منع تردد خودروها از ساعت 8 امشب، میادین میوه و تره بار امروز، یک شنبه 30 آذر تا ساعت 7 شب آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز