محمد سالاری عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: پروژه راه‌اندازی اتوبوس‌ هوایی در منطقه یک تهران به سرانجام نرسید.

به گزارش مرور نیوز، محمد سالاری عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره بلاتکلیفی پروژه‌های شهری اظهار داشت: باید کارگروهی جهت تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام شهر تشکیل شود تا این پروژه‌ها به فوریت مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گیرد.

وی ضمن تذکر به حناچی نسبت به ناتمام ماندن پروژه‌ها گفت:‌مشکلات در فرآیند انعقاد قراردادها و نواقص در مدارک سندی و حقوقی سبب بروز چالش‌هایی شده و متأسفانه علیرغم جلساتی که با حناچی برگزار کرده‌ایم هنوز پروژه‌های بلاتکلیف به سرانجام نرسیده است.

عضو شورای شهر تهران به پروژه‌های نیمه تمام پایانه شرق و باغ صبا اشاره کرد و گفت: پروژه مشارکتی صادقیه و هزار و یک شهر که سند آن تعیین تکلیف شده، بلاتکلیف مانده  و سرانجام راه‌اندازی اتوبوس‌ هوایی در منطقه یک که حتی بارها جلسات مختلف در مورد آن برگزار شده به سرانجام نرسیده است.

سالاری به لزوم تجهیز خانه شاعران در منطقه 3 و نهایی شدن طرح قطب گردشگری پارک سرخه‌حصار اشاره کرد و گفت: مجموعه فرهنگی تفریحی طغرل در شهرری و پهنه گردشگری راگا در منطقه 20 نیز بلاتکلیف است و خواستار تشکیل کارگروه ویژه جهت به سرانجام رسیدن این موضوعات هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز