رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از کشف 143 هزار و 500 ماسک غیر بهداشتی سه لایه و ساده در یک کارگاه غیر مجاز خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از کشف 143 هزار و 500 ماسک غیر بهداشتی سه لایه و ساده در کارگاهی غیرمجاز در شرق تهران خبر داد.

سرهنگ مرادی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: روز گذشته خبری در خصوص ساخت، تولید و توزیع ماسک سه لایه و ساده در کارگاهی بدون مجوزهای قانونی در حوالی بزرگراه رسالت دریافت شد و تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی عنوان کرد: با تکمیل شدن تحقیقات و تایید صحت خبر دریافتی با هماهنگی قضائی تیمی از ماموران این معاونت به همراه کارشناسان سازمان غذا و دارو و دادستان جرائم پزشکی تهران به محل مورد نظر اعزام و در بررسی‌ها مشخص شد که این واحد کارگاهی بدون اخذ مجوزهای قانونی بدون رعایت اصول بهداشتی اقدام به تولید و توزیع ماسک های تقلبی می کند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: در بازرسی صورت گرفته از این واحد کارگاهی بیش از 143 هزار و 500 ماسک سه لایه و ساده در مجموع به ارزش یک میلیارد و 435 میلیون ریال کشف شد.

 سرهنگ مرادی گفت: کارگاه موصوف پلمب شد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز