رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور از تصادف شدید چند دستگاه خودرو در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت از برخورد و تصادف شدید کامیون کشنده با 4 خودرو و نیوجرسی‌های میانی بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

 سرهنگ رنجبر در تشریح خبر فوق اظهار داشت: مقارن ساعت 00:51 بامداد امروز در اتوبان امام علی ( ع ) محدوده زیر گذر محلاتی، یک‌دستگاه کامیون کشنده بدلیل عدم توجه به جلو با چهار خودرو برخورد کرد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: این کشنده در ادامه و پس از خسارت به دو دستگاه خودروی پژو، خودروی ام وی ام و یک دستگاه پراید و برخورد با چندین نیوجرسی متوقف شد.

وی گفت: رانندگانی که در این مسیر در حال تردد بودند پس از مشاهده تصادف به قصد کمک وسیله خود را متوقف کرده و توانستند رانندگان خودروهای تصادفی را از خودروهای خود بیرون بیاورند.

رنجبر افزود: با حضور تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در موقعیت، علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت و تیم اورژانس به مداوای مصدومان سطحی در محل حادثه پرداخت.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران درخصوص علت حادثه گفت:عدم توجه به جلو از سوی راننده کشنده عامل این حادثه بوده است.

رنجبر از رانندگان خودروها خواست قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز