سردار حسین اشتری فرمانده ناجا گفت: امیدواریم با همکاری پلیس‌ اینترپل عاملین ترور شهید فخری زاده دستگیر و به کشور بازگردانده شوند.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در حاشیه همایش پلیس راهور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای تمامی کسانی که در ترور شهید فخری زاده دست داشتند پرونده تشکیل شده است، اظهار داشت: امیدواریم با همکاری پلیس‌ اینترپل عاملین ترور دستگیر و به کشور استرداد شوند.

فرمانده ناجا درباره برخورد نماینده مجلس با سرباز پلیس راهور گفت: در دقایق اولیه که از این موضوع اطلاع پیدا کردم به بازرسی ناجا و معاونت حقوقی ناجا دستور دادم موضوع را پیگیری کنند‌؛ اگر اتفاقی که رخ داده بر اساس چیزی که گفته شده، باشد حتما از مامور وظیفه شناسمان حمایت خواهیم کرد.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: در حال بررسی این موضوع هستیم و ان‌شاالله همه قانون و مقررات را رعایت کنند؛ رعایت قانون برای کسی مستثنی نیست و همه در برابر قانون یکسان هستند.

سردار اشتری درباره سرانجام پرونده دیگری که در گذشته درباره بدرفتاری یکی از نمایندگان مجلس با مامور پلیس تشکیل شده بود گفت: پس از اثبات موضوع از مامور ناجا حمایت شد و با کسانی که قانون را رعایت نکردند طبق قانون برخورد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز