فرمانده مرزبانی ناجا گفت: توسعه یافته در مرزهای کشور را مرهون تلاش شبانه روزی مرزداران و کارکنان وظیفه دانست.

به گزارش مرور نیوز، سردار احمدعلی گودرزی در ارتباط ویدئو کنفرانسی با نمایندگان کارکنان وظیفه استان‌های مرزی و مراکز آموزش مرزبانی ناجا اظهارداشت: کارکنان وظیفه همانند فرزندانم هستند و انتظار است همه فرماندهان رفتار و رویکردشان با این قشر عزیز پدرانه باشد.

وی امنیت توسعه یافته در مرزهای کشور را مرهون تلاش شبانه روزی مرزداران و کارکنان وظیفه دانست و افزود: سربازان مایه عزت و امنیت پایدار ایران اسلامی هستند و تأمین امنیت بدون تلاش ارگان های نیروهای مسلح محقق نخواهد شد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به قداست و جایگاه سربازی در کشور، بیان داشت: خدمت مقدس سربازی، به جوانان عزیز قدرت برنامه ریزی، مسئولیت پذیری، صبر و استقامت، توانایی زندگی جمعی و پرورش جسم و روح می دهد و در آینده جوانان ما بسیار تاثیر گذار است.

سردار گودرزی با بیان اینکه مرزبانان در لجمن دفاعی کشور قرار دارند، افزود: به منظور ارتقاء امنیت و در راستای هوشمند سازی مرزها، از نقطه نظرات کارکنان وظیفه، نخبگان علمی و پژوهشگر در حوزه دفاعی و امنیتی کشور استقبال می کنیم.

وی با اشاره به ضرورت اجرای طرح خوشایند سازی در یگان های مرزی و مراکز آموزش مرزبانی، گفت: سربازان ایران اسلامی از جایگاه والایی در کشور برخوردار هستند و نقش آنان در برقراری امنیت شهرها و مرزهای کشورمان ستودنی است.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزبانی نیروی انتظامی افتخار دارد که متولی برقراری امنیت در مرزهای ایران اسلامی است، خاطر نشان کرد: شما به عنوان مرزبانان و مدافعان کشور، در بهترین دوران زندگی خود در کسوت سربازی هستید که این تلاش ها و سلحشوری ها جای تقدیر و تشکر دارد.

گفتنی است؛ فرمانده مرزبانی ناجا پس از استماع نقطه نظرات، پیشنهادها و مشکلات کارکنان وظیفه، دستورات لازم را برای رسیدگی به خواسته ها و ایجاد شرایط خوشایند خدمتی آنها صادر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز