رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا صبح امروز آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین_ کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس، آزادراه کرج - تهران محدوده‌های پل کلاک و گرمدره و همچنین محور شهریار - تهران محدوده‌های شهرقدس و زرنان، نیمه سنگین گزارش شده است.

سرهنگ شیرانی تصریح کرد: در برخی از محورهای استان‌های کردستان، زنجان، همدان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، اصفهان، مرکزی، قزوین، البرز، مازندران و تهران بارش برف و باران جریان دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در برخی از محورهای استان‌های خوزستان، ایلام،کرمانشاه و قم نیز باران می بارد.

سرهنگ شیرانی به انسداد محور چالوس حدفاصل کیلومتر 5 الی 15 (مرزن آباد تا دزدبن) به علت انجام عملیات ترانشه برداری اشاره و خاطرنشان کرد: از ساعت 08:00 الی 17:00 تا 12 اسفند در روزهای یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه هرهفته به غیر از روزهای شنبه ،چهارشنبه،پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه ،محور فوق در زمان اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز