زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر از سقوط یک جوان به داخل چاه بدون سرپوش در بوستان نهج‌ البلاغه خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورا درباره ماجرای سقوط یک جوان به داخل چاه بدون سرپوش در بوستان نهج‌ البلاغه اظهار داشت: هر چندکه با اطلاع‌رسانی سریع نیروهای آتش‌نشانی در محل حضور یافتند وجان این فرد نجات دادند، ولی باید به موضوع ایمنی در بوستان‌ها و پارک‌ها توجه شود.

عضو شورای شهر تهران افزود: علی‌رغم پایش‌های محیطی انجام گرفته، هنوز چاه‌های آب و فاضلاب بدون درپوش و تیرهای چراغ برق و پرژکتورهای خالی از نور در شب سبب حادثه می‌شود.

وی همچنین ضمن انتقاد از تاریکی بوستان‌ها گفت:‌عدم تأمین روشنایی در بوستان‌ها سبب انجام بزه و اعمال مجرمانه نیز می‌شود و داشتن محیطی امن و ایمن، مطالبه برحق شهروندان است.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که سازمان‌ها و نهادهای مختلف به صورت جزیره‌ای عمل کنند، شاهد نارسایی‌هایی در حوزه ایمنی شهر خواهیم بود.

وی تصریح کرد: از شرکت آب و فاضلاب، شرکت توزیع نیروی برق و شهرداری خواستارم که با یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند تا به فوریت، رسیدگی به فضاهای ناایمن انجام شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز