سرهنگ احسان مومنی از واژگونی مرگبار یک دستگاه خودرو «ام وی‌ام» در اتوبان یادگار امام در شب گذشته خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی یک دستگاه سواری ام وی ام در اتوبان یادگار امام و فوت راننده آن خبر داد.

 سرهنگ مومنی در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت ۲۳ روز گذشته در مسیر اتوبان یادگار امام یک دستگاه سواری ام وی ام  به علت سرعت زیاد با جدول کناری اتوبان برخورد و سپس واژگون شد.

رییس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه عدم توانایی راننده در کنترل خودرو مزید علت این حادثه شد تصریح کرد: این بی احتیاطی باعث شده ام وی ام به سمت جداول کشیده و پس از یک برخورد شدید، واژگون شود.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه در اثر شدت ضربه راننده خودرو در دم جان باخت و 2 نفر از سرنشینان  نیز مصدوم شدند.

وی گفت: با حضور تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، عوامل امدادی و اورژانس در محل، خودرو از موقعیت خارج شد و عوامل اورژانس توانستند مصدومین را به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل کنند.

سرهنگ مومنی به رانندگان توصیه کرد: از عجله و شتاب هنگام رانندگی خودداری کرده و با توجه و دقت لازم در معابر تردد کرده و حتما از کمربند ایمنی استفاده کنند.

وی اظهار امیدواری کرد که با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کاربران ترافیک، شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز