وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 67 در وضعیت سالم قرار دارد.

به گزارش مرور نیوز، کیفیت هوای تهران امروز شنبه 2 اسفند 99 با شاخص 67 در وضعیت سالم قرار دارد. همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین 56 در شرایط سالم قرار داشته است.

 پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه روز شنبه (۲ اسفند ۹۹) ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم خواهد کرد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول و پاک قرار خواهد گرفت.

در طول روز این وضعیت جوی ادامه خواهد داشت و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. با افزایش تندی باد تا اواخر وقت شنبه، پیش‌بینی می‌شود با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

در صبح روز یکشنبه (۳ اسفند ۹۹) با وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته انتظار می‌رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد. تداوم ناپایداری جوی در طی روز از تجمع آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد.

این وضعیت تا اواخر وقت یکشنبه ادامه داشته و پیش‌بینی می‌شود وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل‌قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق را به دنبال داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز