محمد سالاری عضو شورای شهر تهران در اظهاراتی بیان کرد: شهرداری تهران نسبت به انجام ساخت و ساز در اردوگاه امام خمینی (ره) برخورد کرد.

به گزارش مرور نیوز، محمد سالاری عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره انجام ساخت و ساز در اردوگاه موسوم به امام خمینی (ره) در شمال شهر تهران، اظهار داشت: شهرداری پایتخت باید از انعقاد هر نوع تفاهم‌نامه در خصوص اراضی حفاظت ویژه و اراضی سبز خودداری کند.

وی افزود: مردم و اهالی جماران در محله سنتی قدیمی زندگی می‌کنند ولی متأسفانه اراضی ملی که در گذشته به اردوگاه امام خمینی (ره) معروف بوده در حال واگذاری به مجموعه‌های دیگر غیر از مدیریت شهری است. این اراضی در گذشته محل برگزاری اردوگاه‌های دانش‌آموزی با محیط طبیعی و جنگلی بوده که اخیرا در رویکردی اشتباه تعداد قابل توجهی از درختان آن قطع شده و تحت ساخت و سازهای غیرمجاز قرار گرفته است.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری در اسرع وقت باید نسبت به قلع و جمع‌آوری ساخت و ساز غیرمجاز در این محدوده اقدام کند شورای شهر تهران نیز در این قلع و قمع نظارت خواهد کرد چرا که موضوع حریم و محدوده حفاظت ویژه بوستان‌ها و فضای عمومی از خطوط قرمز مدیریت شهری تهران است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز