ظهر امروز از رد رشوه ۲۰ میلیون تومانی توسط ماموران کلانتری مولوی و دستگیری سارق موبایل قاپ خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری فاتب از دستگیری سارق موبایل قاپ و رد رشوه 200 میلیون ریالی توسط تیم عملیات کلانتری 116 مولوی خبر داد.

سرهنگ جلیلیان در تشریح خبر فوق اظهار داشت: شامگاه 12 اسفند تیم عملیاتی کلانتری 116 مولوی حین گشت زنی در محدوده خیابان تختی یک موتورسوار با پلاک مخدوش را مشاهده می کنند که به شهروندی که با تلفن همراه در حال صحبت بود نزدیک شده و ترک نشین از موتورسیکلت پیاده و به قصد سرقت گوشی به وی حمله ور می شود که ناگهان سارق از حضور ماموران آگاه شده و به همراه همدست خود که سوار بر موتور منتظر وی بود، متواری می شوند.

وی افزود: پس از تعقیب و گریز طولانی و ورود به خیابان مختاری، راکب موتورسیکلت تعادل خود را از دست داده و به زمین می خورد وترک نشین آن اقدام به فرار کرده که در نهایت دستگیر می شود.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری فاتب تصریح کرد: در بازرسی صورت گرفته از سارق یک قبضه چاقو که در کمر خود پنهان کرده بود کشف شد؛ همچنین بررسی سوابق نشان داد که متهم سابقه دار بوده و چندین بار به اتهام قاپ زنی تلفن همراه دستگیر شده است.

سرهنگ جلیلیان اعلام کرد: پس از انتقال متهم به کلانتری، یکی از نزدیکان سارق با یک کیسه پلاستیک مشکی رنگ وارد اتاق تجسس شده و کیسه حاوی مبلغ دویست میلیون ریال وجه نقد را به متهم داد و متهم نیز پس از دریافت کیسه به ماموران حاضر، بیان داشت این 20 میلیون تومان مال شماست؛ کاری کنید که روی پرونده من شاکی نباشد؛ پرونده را طوری ببندید که من بروم دادسرا و آزاد شوم!

وی گفت: ماموران پلیس با پاکدستی و وظیفه شناسی مبلغ پیشنهاد شده را به عنوان رشوه صورتجلسه و ضمیمه پرونده سارق کردند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز