رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد: در روز گذشته 68 نفر به دلیل ایجاد مزاحمت برای شهروندان و اخلال در نظم و امنیت عمومی دستگیر شدند.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص جمعبندی اخبار حوادث چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: روز گذشته تعداد 7800 مورد تماس تلفنی با سامانه 110 پلیس پایتخت انجام شد که این موضوع در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 8 درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه تعداد 367 مورد آتش سوزی ضایعات در  کنار خیابان ها و 53 مورد آتش سوزی سطل زباله داشته ایم، تصریح کرد:در چهارشنبه آخرسال  تعداد 52  نفر مجروح‌ شده که 14 نفر آنها بصورت سرپایی مداوا شدند.

وی با اعلام این مطلب که خوشبختانه مورد فوتی در حوزه تهران بزرگ نداشه ایم، گفت: در روز گذشته 68 نفر به دلیل ایجاد مزاحمت برای شهروندان و اخلال در نظم و امنیت عمومی دستگیر شدند.

 سردار رحیمی عنوان داشت: یک میلیون و دویست و شصت و هشت هزار عدد مواد محترقه و 4852 کیلو گرم اکلیل و سرنج در12 ماهه سال جاری کشف شد که عمده کشفیات در اجرای طرح جمع آوری و برخورد با فروشندگان مواد محترقه در یک ماه اخیر بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز