در پی عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و تخطی از سرعت مطمئنه یک دستگاه سواری پژو با پایه پل عابر پیاده در تهران برخورد کرد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از برخورد یک دستگاه سواری پژو با پایه پل بلوار هجرت روبروی در بیمارستان بعثت و مصدوم شدن 5 نفر از عابران خبر داد.

سرهنگ مومنی در تشریح این خبر اظهار داشت: در ساعت ۷:۱۰صبح دیروز برابر اعلام فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف پژو با پایه پل عابر پیاده در محدوده بلوار هجرت روبروی در بیمارستان بعثت بلافاصله کارشناسان منطقه 14 پلیس راهور پایتخت به همراه گروه‌های امدادی و اورژانس در محل حادثه حاضر شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این حادثه بر اثر عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و تخطی از سرعت مطمئنه صورت گرفته که راننده پژو با توجه به سرعت زیاد ، دیگر نتوانست خودروی خود را کنترل کند؛ بنابراین از مسیر راه خارج شده و به شدت با پل برخورد کرده و واژگون می‌شود.

سرهنگ مومنی ادامه داد: در این حادثه پژو با 5 نفر از عابرین برخورد کرد که 2 نفر از آنها به بیمارستان منتقل و 3 نفر دیگر از ایشان به صورت سرپایی در محل مداوا شدند.

وی تصریح کرد: در این حادثه، راننده سواری پژو که در داخل خودروی سواری محبوس شده بود با حضور عوامل آتش نشانی از خودرو خارج شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از رانندگان خواست در حین رانندگی تمام حواس خود را فقط به رانندگی معطوف داشته و از عجله و شتاب خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و مقرره حرکت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز