فرمانده ناجا با اشاره به نامگذاری سال 1400با‌ شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیان کرد: یکی از اولویت‌های اصلی مرزبانی و نیروی انتظامی در سال جاری، جلوگیری از ورود کالای قاچاق در سراسر مرزهای کشور است که همکاران ما با قاطعیت و اجرای قانون با این پدیده شوم مقابله خواهند کرد.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا با اشاره به قاطعیت نیروی انتظامی در مقابله با قاچاق کالا گفت: مردم عزیز بدانند مرزبانان و جان بر کفان نیروی انتظامی مجاهدانه از مرزهای ایران اسلامی دفاع می کنند.

سردار اشتری درحاشیه بازدید از مرزهای آبی استان بوشهر اظهار داشت: بحمدالله مرزبانان نیروی انتظامی با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در سواحل، دریا و مرزهای خشکی با اقتدار از سرحدات کشورمان حراست و پاسداری می کنند.

فرمانده ناجا با اشاره به حضور شبانه روزی و مستمر مرزبانان نیروی انتظامی در برقراری امنیت در مرزهای ایران اسلامی تصریح کرد: در سال گذشته برای افزایش توان عملیاتی مرزبانان در مناطق مرزی و عملیاتی تجهیزات پیشرفته و جدیدی به یگان های مرزی اختصاص داده شد. 

وی گفت: مرزبانان نیروی انتظامی با روحیه انقلابی و جهادی در راستای برقراری امنیت و دفاع از ارزش های ایران اسلامی در سراسر مرزهای کشورمان آماده جانفشانی هستند.

فرمانده ناجا با اشاره به نامگذاری سال 1400با‌ شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها  از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیان کرد: یکی از اولویت‌های اصلی مرزبانی و نیروی انتظامی در سال جاری، جلوگیری از ورود کالای قاچاق در سراسر مرزهای کشور است که همکاران ما با قاطعیت و اجرای قانون با این پدیده شوم مقابله خواهند کرد.

وی گفت: به لطف پروردگار، مرزبانان غیور ایران اسلامی با همت مضاعف و استفاده از تجهیزات الکترونیکی،اپتیکی و حضور مستمر و شبانه روزی در مرزها، آمادگی کامل برقراری امنیت مرزها را دارند و مقابله جدی با هرگونه قاچاق را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: دعای خیر فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) و مردم عزیز کشورمان بدرقه راه حافظان نظم و امنیت در نیروی انتظامی و مرزبانی خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز