ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران افزایش یافت.

به گزارش مرور نیوز، ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: ساعت کاری مراکز آبشناسان و الغدیر از روز چهارشنبه مورخ 8 اردیبهشت به مدت حداقل دو ساعت افزایش یافته و آخرین وضعیت ساعت کاری مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار به شرح ذیل است.

مراکز معاینه فنی

مراکز معاینه فنی

همچنین مدیر روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران اظهارداشت: با توجه به تغییر ساعات کاری مراکز شهروندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی inspection.tehran.ir و یا تماس با سامانه پاسخگو 96006000 از آخرین وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران مطلع شوند.

وی در مورد وضعیت مراجعات به مراکز گفت:در حال حاضر روزانه در حدود 7 هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران  مراجعه می نماید .تعدادی از مراکز مانند بیهقی و سراج از سایر مراکز شلوغ تر است و مراجعین به این مراکز جهت ارائه خدمات زمان بیشتری را باید صرف کنند ولی مراکز واقع در بخش جنوب تهران مانند چمران-الغدیر-شقایق بسیار خلوت و فاقد صف است.

گویا گفت: از شهروندان درخواست می شود جهت مدیریت زمان از طریق نوبت دهی اینترنتی که در سامانه تهران من my.tehran.ir قابل دسترس است با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایند و یا در صورت تمایل به پذیرش حضوری از طریق سامانه مدت انتظار در سایت ستاد معاینه فنی خلوت ترین مرکز را جهت اخذ معاینه فنی خودروی خود انتخاب کنند.قابل ذکر است سامانه مدت انتظار شامل اطلاعات کاملی از جانمایی مراکز در نقشه،ساعت کاری و مدت انتظار در مراکز است.

وی بیان داشت: علاوه بر ان رنگ های مختلف نشانگر هر مرکز در این سامانه گویای مدت انتظار آن مرکز است.رنگ سبز به معنای انتظار در کمتر از یک ساعت،رنگ زرد انتظار از 1 تا 3 ساعت و رنگ قرمز نشانگر انتظار بالای 3 ساعت است.

گویا در مورد خودروهای مشمول معاینه فنی در سال 1400 افزود:امسال خودروهای تولید داخل 1395 و ماقبل و خودروهای وارداتی 2016 و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند و این خودروها باید از ابتدای سال نسبت به اخذ معاینه فنی خودرو اقدام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز