استاندار تهران در پیامی به مناسبت روز کارگر بیان کرد: کارگران به عنوان ارزشمندترین قشر و سودمندترین گروه در جامعه نقش مهم و بی بدیلی در به گردش درآوردن چرخ‌های عظیم صنعت، توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور ایفا کرده و ستون فقرات توسعه درون زا و پایدار و شاکله اصلی رونق و جهش تولید هستند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی به مناسبت روز کارگر پیام تبریکی صادر کرد؛ متن پیام به این شرح است:

«العِبادَةُ سَبعُونَ جُزء افضَلُِها طَلَبُ الحَلالِ» عبادت هفتاد جزء است که بهترین آن، کوشش در به دست آوردن مال حلال است. پیامبر اکرم (ص)

کارگران به عنوان ارزشمندترین قشر و سودمندترین گروه در جامعه نقش مهم و بی بدیلی در به گردش درآوردن چرخ‌های عظیم صنعت، توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور ایفا کرده و ستون فقرات توسعه درون زا و پایدار و شاکله اصلی رونق و جهش تولید هستند.

در شرایط حساس کنونی که پویایی تولید و شکوفاسازی اقتصاد ملی درگیر تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان شده، جامعه فهیم کارگری نیز اولویت اساسی کشور محسوب می‌شود و می‌کوشد تا با اراده سترگ و پرامیدتر از همیشه، راه پرافتخار گذشته را ادامه داده و به بهترین شکل نقش خود را در راه تحقق شعار سال و بی‌اثر ساختن تحریم‌های ظالمانه ایفا کند.

همچنین در شرایطی که برای دومین سال متوالی شرایط شیوع بیماری کرونا، فعالیت‌های اقتصادی را متاثر ساخته، اما کارگران با تلاش و ایثار خود اجازه نداده‌اند چرخ‌های تولید متوقف و کشور دچار کمبود شود.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن روز کارگر در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری سال تولید، مانع زدایی ها، پشتیبانی‌ها نامگذاری شده و در آستانه شب‌های با فضیلت قدر، از همه کارگران عزیزی که بار سنگین تولید، توسعه و پیشرفت کشور را به دوش می‌کشند به ویژه کارگران سختکوش و بزرگوار استان تهران، از صمیم قلب و در کمال تواضع تجلیل کنم؛ امید که با همت مضاعف کارگران و تلاش مسئولان شاهد موفقیت ایران اسلامی در عرصه‌های جهانی باشیم.

انوشیروان محسنی بندپی

استاندار تهران

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز