سردار اشتری گفت: بعد از دفاع مقدس مردم در عرصه‌های مختلف جنگیدند و نقشه‌های دشمن را با درایت خود خنثی کردند. حماسه انتخابات را در پیش داریم، ما باید به تاسی از شهدا که به جبهه‌ها رفتند و حماسه آفریدند، در این مقطع با شرکت در انتخابات حماسه بیافرینیم و وظیفه ما شرکت در انتخابات است.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در مراسمی که به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد، اظهار کرد: عملیات فتح المبین در حالی که دشمن تا دندان مسلح بود انجام شد. فتح خرمشهر باعث نا امیدی دشمنان و خوشحالی مردم شد و به جزء آزادسازی یک شهر این اتفاق اثرات بزرگی هم در دنیا داشت.

وی ادامه داد: همه شگفت زده بودند که چگونه این کار را رزمندگان اسلام انجام دادند و خیلی از نیرو‌های دشمن خودشان تسلیم شدند. این سالروز را گرامی می‌داریم و به کسانی که در آن روز سهمی داشتند تبریک می‌گوییم و درود بر خانواده‌های شهدای گرانقدر می‌فرستیم.

سردار اشتری گفت:بعد از دفاع مقدس مردم در عرصه‌های مختلف جنگیدند و نقشه‌های دشمن را با درایت خود خنثی کردند. حماسه انتخابات را در پیش داریم، ما باید به تاسی از شهدا که به جبهه‌ها رفتند و حماسه آفریدند، در این مقطع با شرکت در انتخابات حماسه بیافرینیم و وظیفه ما شرکت در انتخابات است.

وی بیان کرد: باید شخصی را انتخاب کنیم که مردمی باشد، روحیه انقلابی و جهادی داشته باشد و به داشته‌های خودمان اتکا بکند.

فرمانده ناجا افزود: مردم فلسطین ۱۲ روز مقاومت کردند و کاری کردند که دولت غاصب عقب نشینی کند و درخواست‌های این مردم غیور را بپذیرد، اگر الان مقاومت‌های مردم دنیا دیده می‌شود با تاسی به شهدا دفاع مقدس و شهید والا مقام شهید سلیمانی است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز