سیدابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران از کمک مردم به پویش ایران همدل در ماه مبارک رمضان به 165 میلیارد تومان رسید.

به گزارش مرور نیوز، سیدابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تشریح عملکرد این نهاد در مرحله سوم پویش ایران همدل ، افزود: سومین مرحله پویش ایران همدل با همراهی مردم، خیران و نهادها و گروه‌های جهادی، مراکز نیکوکاری و ... در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.

وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان در قالب پویش ایران همدل بالغ بر 165 میلیارد تومان به نیازمندان در قالب غذای گرم،افطاری ساده و بسته معیشتی کمک شد،گفت: سومین مرحله پویش ایران همدل بعد از فرمان مقام معظم رهبری با همراهی مردم، خیران و نهادها در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.

پرپنچی ادامه داد: در همین جهت یک میلیون و 800 هزار وعده غذای گرم و 560 هزار افطاری ساده میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به فعالیت 300 آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی، عنوان کرد: 9 هزار و 666 نیروی داوطلب و جهادی در تهیه و توزیع بسته‌های غذایی مشارکت داشتند.

وی گفت: میزان کمک‌های مردم، خیّران،نهادها و سازمان و گروه های جهادی، مراکز نیکوکاری و ... در پویش ایران همدل در ماه رمضان امسال نسبت به سال گذشته در همین مدت زمان 84 درصد رشد داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تقدیر از مشارکت مردم، خیّران، سازمانها و نهادها در اجرای سومین مرحله پویش ایران همدل، گفت: این پویش به لطف خداوند و با همراهی مردم نیکوکار در مقاطع خاص ادامه خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز