شهردار تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر از تغییر نام ایستگاه متروی بیمارستان امام خمینی(ره) به نام مدافعان سلامت خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، پیروز حناچی شهردار تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر اعلام کرد: با پیشنهاد جامعه پزشکی و تایید اعضای شورای اسلامی تهران ایستگاه متروی بیمارستان امام خمینی(ره) به پاس زحمات کادر فداکار بهداشت و درمان به نام « ایستگاه مدافعان سلامت » تغییر نام یافت.

هفته گذشته کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نامگذاری ایستگاه مترو در داخل زمین بیمارستان امام خمینی را به نام مدافعان سلامت خواستار شده بود و گفت: نامگذاری ایستگاه مترویی که داخل زمین بیمارستان امام خمینی(بزرگترین مرکز ارائه خدمات به بیماران کرونایی در ۱۶ ماه اخیر و بزرگترین مجتمع بیمارستانی کشور) احداث شده با عنوان «مدافعان سلامت» یا «شهدای مدافع سلامت»، چه مشکلی دارد؟

این موضوع با واکنش برخی از اعضای شورای شهر ازجمله ناهید خداکرمی همراه شد. وی در این باره گفت: اصلا درخواست و نامه ای در این زمینه ارسال نشده و اگر درخواست مکتوبی باشد اعضای شورای شهر مشکلی با این نام گذاری ندارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز