سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد در پیامی انتخاب آیت‌الله رئیسی را تبریک گفت.

به گزارش مرور نیوز، رئیس کمیته امداد در پیامی حضور شکوهمند مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه و انتخاب آیت‌الله رئیسی به عنوان هشتمین رئیس جمهور اسلامی ایران را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک سیدمرتضی بختیاری به مناسبت انتخاب آیت‌الله رئیسی به عنوان هشتمین رئیس جمهور اسلامی ایران آمده است: با احترام و افتخار بدین وسیله انتخاب شایسته و مسرت‌بخش مستطاب‌عالی به عنوان ریاست جمهوری ایران را از طرف خود و همه امدادگران و جامعه هدف کمیته امداد تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. بی‌شک حماسه انتخابات پرشکوه بیست و هشتم خردادماه که با حضور چشمگیر و شکوهمند ملت شریف و آگاه ایران اسلامی و در مقابل دیدگان بهت‌زده ناظران و تحلیلگران جهان به منصه ظهور رسید، صلابت ایران اسلامی را در پاسداشت از ارزش‌های اسلامی و تبعیت از فرامین داهیانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی نشان داد.

این پیام می افزاید: این حماسه شکوهمند در حالی رقم خورد که دشمنان نظام اسلامی و خدعه‌گران و اذناب آنان در داخل و خارج کشور، از تمام توان خود برای ایجاد انواع موانع در راه حرکت عظیم ملت فهیم ایران استفاده کردند، اما با دعای مقبول حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حق شان مقام معظم رهبری (مدظله‌ العالی) و هوشیاری ملت آگاه و پرشور ایران اسلامی، مکر آنان نقش بر آب شد و بار دیگر پرچم مجد و عظمت نظام جمهوری اسلامی به اهتزاز در آمد.

بختیاری در پایان نوشته است: ضمن تبریک این پیروزی عظیم به محضر مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌ العالی) و ملت شریف و فداکار ایران، از درگاه خداوند منان استمرار توفیقات جنابعالی را در این مسئولیت خطیر و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می‌نمایم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز