محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد: از فردا واکسیناسیون رانندگان اتوبوسرانی پایتخت آغاز می شود.

به گزارش مرور نیوز، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از انجام واکسیناسیون رانندگان اتوبوس در سالن ورزشی توقفگاه سامانه جانبازان و معلولان شرکت واحد خبر داد و  گفت: به این منظور، پیش‌بینی‌های لازم صورت پذیرفته و تجهیز فضا‌های در نظر گرفته شده به امکانات و ملزومات مورد نیاز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه فرآیند واکسیناسیون با حضور و نظارت نماینده وزارت بهداشت توسط شرکت واحد اجرا می‌شود، اظهار کرد: رانندگان اتوبوس با توجه به ارتباط مستقیم و مستمر با انبوه مسافران در معرض ابتلا به بیماری کرونا قرار دارند و انجام واکسیناسیون این عزیزان می‌تواند در ایمنی و عدم ابتلای این عزیزان به بیماری بسیار موثر باشد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد چگونگی انجام روند واکسیناسیون رانندگان اتوبوس توضیح داد: فهرست دریافت واکسن بر اساس سن رانندگان تهیه شده و از فردا فرآیند واکسیناسیون به ترتیب از مسن‌ترین رانندگان آغاز خواهد شد و تلاش می‌شود تا در حداقل زمان ممکن، نسبت به انجام واکسیناسیون کل رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تهران اقدام شود. شایان ذکر است با توجه به پیش بینی و اقدامات انجام شده واکسیناسیون بخشی از رانندگان تاکسی هم در این مرکز انجام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز