شب گذشته جاده هراز در مسیر شمال به جنوب حد فاصل تونل شماره 1 و 2 به دلیل ریزش سنگ و سیلاب مسدود شده که عوامل پلیس راه و راهداری در محل حضور داشته و مشغول عملیات ایمن سازی و پاکسازی مسیر هستند.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت محورهای مسدود کشور به واسطه بارندگی شب گذشته اظهار داشت: ساعت‌ ۲۳ شب گذشته بارندگی شدید در جاده چالوس محدوده کندوان موجب ریزش سنگ و جاری شدن سیلاب در مسیر جاده شد و انسداد محور را در پی داشت که با تلاش عوامل پلیس راه و راهداری این جاده در ساعت ۷ صبح امروز بازگشایی شد.

 وی گفت: در ساعت ۲۳:۵۰ شب گذشته نیز جاده هراز در مسیر شمال به جنوب حد فاصل تونل شماره 1 و 2 به دلیل ریزش سنگ و سیلاب مسدود شده که عوامل پلیس راه و راهداری در محل حضور داشته و مشغول عملیات ایمن سازی و پاکسازی مسیر هستند که مسیر جایگزین برای تردد شمال به جنوب جاده فیروزکوه و چالوس است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: دو جاده اصلی شهداد به نهبندان و خرم آباد پلدختر نیز به علت عملیات عمرانی کماکان مسدود است.

سرهنگ شیرانی با اعلام این مطلب که سایر جاده های اصلی کشور باز بوده و تردد در آنها در جریان است در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در اتوبان کرج _تهران محدوده گرمدره و جاده شهریار به تهران محدوده شهر قدس تا زرنان گزارش شده‌است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز