سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک محموله لبسه قاچاق در کلانشهر تهران به ارزش ۵ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 65 هزار ثوب البسه قاچاق خبر داد.

سرهنگ ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: روز گذشته طی اطلاع از تخلیه و دپوی مقادیری پوشاک خارجی قاچاق توسط خودروهای سواری شوتی در جنوب تهران بزرگ، مامورین این پلیس طی یک عملیات همزمان و منسجم پس از رصد اطلاعاتی نامحسوس به محل دپوی کالاهای قاچاق مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی اولیه مشخص شد محل یک باب ساختمان قدیمی مسکونی است و در بازرسی از محل مقادیری شلوار زنانه فاقد مشخصات و اسناد مثبته گمرکی وجود داشت تصریح کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد کالاها بوسیله خودروهای سواری شوتی از جنوب کشور به تهران منتقل شده و باتوجه به اینکه مالک کالاها در بازار تهران دارای فروشگاه است اقدام به فروش البسه در بازار می‌کند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت با اشاره به اینکه کاراگاهان در رصد اطلاعاتی پیچیده موفق شدند مالک کالاها را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی کارآگاهان در عملیات پلیسی مالک کالاها را دستگیر و با تکمیل پرونده متهم را به مرجع قضائی معرفی کردند.

سرهنگ کارآگاه ولی پور گودرزی با بیان اینکه  کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 50 میلیارد ریال اعلام کرده اند، از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با پلیس 110 تماس بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز