پیروز حناچی در مراسم اهتزاز پرچم عزای ابا عبدالله الحسین(ع) در تهران گفت: تمامی فضاهای باز شهر تهران به علت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرایط کرونا دراختیار هیأت‌ها برای برگزاری مراسم امام حسین (ع) قرار می‌گیرد.

به گزارش مرور نیوز، آیین اهتزاز پرچم عزای اباعبدالله الحسین(ع) و بازدید از نوزدهمین رویداد فرهنگی عطر سیب در آستانه محرم حسینی با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، حجت‌الاسلام و المسلمین میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری و جمعی از مدیران فرهنگی برگزار شد.

همچنین در حاشیه آیین بازدید از نوزدهمین رویداد فرهنگی عطر سیب و مراسم اهتزاز پرچم عزای ابا عبدالله الحسین(ع) پیروز حناچی، شهردار تهران اظهارداشت: تمامی فضاهای باز شهر تهران به علت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرایط کرونا دراختیار هیأت‌ها برای برگزاری مراسم امام حسین (ع) قرار می‌گیرد وامیدواریم که همه این اقدامات مورد رضایت خداوند قرار گیرد.

وی افزود: هر سال با طلیعه ماه محرم و حتی پیش از آن از  در روز عرفه، صدای کاروانی به گوش می رسد که از مکه به سمت کربلا حرکت می کند و کلام و خاطراتش منزل به منزل ثبت شده و سینه به سینه به یادگار به ما رسیده و فرمایشات و مرام و راه ترسیم شده ایشان برای همه مسلمانان نقشه راه خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز