پیروز حناچی با ارائه گزارش عملکرد خود اعلام کرد: در مدیریت شهری ما کاهش 57 درصدی میانگین زمان پاسخگویی به تماس شهروندان را داشتیم همچنین در این مدت مسیرهای دوچرخه توسعه و استفاده از دوچرخه در تهران حدود 3 برابر شد.

به گزارش مرور نیوز، پیروز حناچی شهردار سابق تهران در صحن امروز شورای شهر تهران درباره گزارش عملکرد مدیریت شهری قبلی اظهار داشت: ظرفیت گرمخانه‌ها را افزایش دادیم و مراکز پرتو نیز تعداد آنها بسیار بیشتر شد و طی دو سال اخیر هیچ فردی به دلیل سرما و نبود سرپناه جان خود را از دست نداد.

وی افزود: همچنین در مدیریت شهری ما کاهش 57 درصدی میانگین زمان پاسخگویی به تماس شهروندان را داشتیم همچنین در این مدت مسیرهای دوچرخه توسعه و استفاده از دوچرخه در تهران حدود 3 برابر شد.

شهردار سابق تهران ادامه داد: هر سه‌شنبه حتی امروز با دوچرخه سر کار حاضر شدم و تا مصداق آن را که می‌گوییم خودمان عمل کنیم همچنین مسیرهای دوچرخه از 50 کیلومتر به 246 کیلومتر در تهران افزایش یافت.

حناچی با اشاره به اینکه تلاش کردیم در شرایط خاص و سخت  کارهایی که برای شهر و شهروندان مصلحت است، انجام دهیم، گفت: چکیده گزارش و عملکرد را در را هم مکتوب تقدیم مهدی چمران، رئیس شورای شهر می کنم.

ادامه دارد..

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز