سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور با بیان اینکه در محل های برگزاری نماز محدودیت تردد به شکل موقتی اعمال خواهد شد، گفت: از رانندگان می‌خواهیم که از تردد غیرضروری در این ساعات خودداری کرده و با پلیس نیز نهایت همکاری را داشته باشند.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور درباره تمهیدات پلیس راهور تهران برای برگزاری نماز ظهر عاشورا گفت: امروز شاهد برگزاری نماز ظهر عاشورا هستیم که با توجه به شرایط فعلی تمامی این مراسم‌ها در فضاهای باز  میادین و خیابان‌ها برگزار خواهد شد، لذا پلیس راهور تهران بزرگ نیز تمهیدات لازم را برای تامین نظم عبور  و مرور  در این خصوص اتخاذ کرده است.

وی با بیان اینکه در محل های برگزاری نماز محدودیت تردد به شکل موقتی اعمال خواهد شد، گفت: از رانندگان می‌خواهیم که از تردد غیرضروری در این ساعات خودداری کرده و با پلیس نیز نهایت همکاری را داشته باشند.

جانشین رییس پلیس راهور تهران بزرگ همچنین تاکید کرد که تا پایان مراسم امروز و شام غریبان تمهیدات ترافیکی در سطح معابر شهر تهران ادامه خواهد داشت و افزود: تردد تمامی کامیون ها در طول بزرگراه‌ها و مسیرها و معابر داخلی پایتخت ممنوع است و اجازه تردد به این وسایل داده نخواهد شد.

موسوی پور از رانندگان خواست که با توجه به حضور هیات‌های عزاداری در سطح معابر با سرعت مطمئنه و یا حتی کمتر از آن تردد کنند و از رانندگی با سرعت غیرمجاز خودداری کنند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ درباره موتورسیکلت سواران نیز گفت: راکبین موتورسیکلت به هیچ عنوان در پیاده‌روها حرکت نکنند و در این ایام لازم است دقت بیشتری در حین رانندگی داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز