رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند ۶ نفره سارقان موبایل در پایتخت خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند 6 نفره سارقان موبایل قاپان خشن در پایتخت خبر داد و گفت: سارقان به بیش از 200 فقره زورگیری و سرقت تلفن همراه اعتراف کردند.

سردار لطفی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: مدتی قبل مرد جوانی به پلیس آگاهی مراجعه و اظهار کرد که در حال عبور از خیابان قزوین بوده که راکبین موتورسیکلتی راه را بر روی وی مسدود کرده و با تهدید قمه و چاقو تلفن همراهش را به زور سرقت کردند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان در پی جویی‌های انتظامی به سرنخی از حضور یک سارق جوان سابقه دار دست یافتند و در ادامه مخفیگاه وی را در جنوب تهران شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه با شناسایی یکی از متهمان، کارآگاهان موفق به شناسایی ۵ همدست دیگر وی شدند، افزود: پس از هماهنگی های قضائی اعضای این باند 6 نفره در عملیات های مختلف در جنوب تهران دستگیر شدند.

وی گفت: متهمان به 200 فقره زورگیری اعتراف کرده و در این رابطه 2 دستگاه موتورسیکلتی که متهمان در سرقت هایشان از آن استفاده می کردند توقیف شد.

 رئیس پلیس آگاهی پایتخت به شیوه سرقت این باند اشاره و تصریح کرد: متهمان در مرکز و شمال و شمال غربی شهر پرسه زده و با شناسایی افرادی که گوشی تلفن همراه مدل بالا داشتند، گوشی ها را با تهدید سرقت و سپس آنها را به مالخران می فروختند.

سردار لطفی گفت: با توجه به دستگیری تمامی اعضای باند سرقت ، تحقیقات پلیسی برای شناسایی مالباختگان ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز