سردار حسین رحیمی اعلام کرد: با اجرای سومین مرحله از طرح رعد در مجموع ۳۴۴ سارق، زورگیر، مالخر، سارقان به عنف، خرده فروش مواد مخدر و برهم زنندگان نظم عمومی دستگیر شدند.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین رحیمی در مراسم افتتاح ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان ری و اجرای سومین مرحله اجرای طرح رعد در این شهرستان با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در اجرای سومین مرحله از طرح رعد که در محدوده فرماندهی انتظامی شهرستان ری به اجرا در آمد، در مجموع ۳۴۴ سارق، زورگیر، مالخر، سارقان به عنف، خرده فروش مواد مخدر و برهم زنندگان نظم عمومی دستگیر شدند.

وی از انهدام سه باند توزیع مواد مخدر نیز خبر داد و گفت: ۱۳۴ نفر از دستگیر شدگان سارق به عنف بودند که در بازجویی های اولیه و تاکنون به ۱۶۰ فقره سرقت اعتراف کرده اند، همچنین طی یک ماه گذشته  ۱۳۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان ری کشف شده که بخش قابل توجهی از آن مربوط به طرح اخیر است.

به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ ۳۵ مواد فروش عمده و خرد نیز در این طرح دستگیر شدند. همچنین دو قبضه سلاح گرم و ۱۴ قبضه سلاح سرد نیز از دستگیر شدگان کشف و ضبط شد.

رحیمی از استقرار پلیس های تخصصی از جمله پلیس فتا، امنیت  اقتصادی و ... در شهرستان ری خبر داد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی مستقر در ری، طی یک ماه گذشته موفق به کشف ۸۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از انبارهای جنوب تهران شده است.

وی گفت: ماموران کلانتری های سیزده گانه شهرستان ری در این مرحله از طرح رعد موفق به کشف ۲۱ هزار بطری آب معدنی تقلبی و دستگیری چهار نفر اراذل اوباش و مزاحمین نوامیس نیز شدند. همچنین یک فقره قتل نیز مورد رسیدگی قرار گرفته و متهم آن دستگیر شد.

به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ اجرای چنین طرح‌هایی در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به بهره برداری از ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان ری، گفت: طبق قولی که به مردم شریف ری داده بودیم فرماندهی انتظامی ری ایجاد شده و امروز ساختمان آن به بهره برداری رسید و خوشبختانه مجرب ترین نیروها و افسران ما در این بخش فعال هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز